VŠTJ Stavební fakulta Praha - Oddíl OB
VŠTJ Stavební fakulta Praha - Oddíl OB

PŽ Lipence

OB Postupy

  1. 2012.

Zakreslete si své postupy na stránce OB postupy: http://ob.tmapserver.cz/scripts/reitti.cgi?act=map&id=482&kieli=cz

Výsledky

  1. 2012.

Zveřejnili jsme předběžné výsledky.

Startovní listiny

  1. 2012.

Zveřejnili jsme startovky. Je přihlášeno 707 závodníků. Ukončili jsme příjem dohlášek online i e-mailem. Další dohlášky budeme přijímat až na prezentaci.

Pokyny pro účastníky závodu

  1. 2012.

Zveřejnili jsme pokyny pro závodníky.

Doprava

  1. 2012.

Prosíme závodníky, aby se nespoléhali při dopravě do Lipenců na jedinou linku MHD. Autobus 241 jezdí v neděli v hodinovém intervalu a vzhledem k 700 přihlášených závodníků je lépe přijet na kole, vlakem nebo autem. V okolí centra závodu je dostatek místa na parkování na širokých komunikacích. Vlakem do Černošic a pak pěknou procházkou je to sotva tři kilometry. Cyklistika podél Berounky nebo Vltavy je vyhlášená.

Školka bude

  1. 2012.

V centru závodu na fotbalovém hřišti bude připravena dětská školka (venkovní). Chystáme dětský závod v oploceném areálu. V místě je i pěkné dětské hřiště, které školka také jistě využije. Pokud jste váhali s účastí na našem závodě z důvodu hlídání dětí, tak již váhat nemusíte. Školka bude, bez obav se přihlašte!

Zveřejnění rozpisu

  1. 2012.

Zveme vás do Lipenců na závod Pražského žebříčku. Chystáme pro vás "zkrácenou trať" na neděli 22. dubna, v dlouho nevyužívaném příměstském závodním prostoru v okolí Cukráku. Připravili jsme ukázky nové mapy:

ukázka mapy

Zveřejnili jsme rozpis závodu.
Na sobotu 21. dubna v předvečer PŽ připravujeme ve stejném závodním prostoru Mistrovství ČR v nočním OB.

PŽ Lipence

expand_less