VŠTJ Stavební fakulta Praha - Oddíl OB
VŠTJ Stavební fakulta Praha - Oddíl OB

TRAIL-O Klánovice

Opáčko TempO

    1. 2013.

Ve středu 8. května odpoledne jsme pro velký zájem závodníků, kteří se nemohli zúčastnit v původním termínu, zopakovali závod v TempO. Práci vloženou do příprav jsme tedy zužitkovali ještě podruhé a k dubnovým 17 účastníkům přidali dalších 13.

výsledky

Výsledky

    1. 2013.

3. závod Českého poháru v Trail-O:

Omlouváme se, že jsme neuvedli v pokynech, že trať A obsahuje oproti zvyku úlohy se správnou odpovědí Z.

O-Labyrint:

TempO:

Přípravy v plném proudu

    1. 2013.

Zveme Vás na neděli 7. dubna do Prahy-Klánovic, kde připravujeme bohatý program nabitý orienťákem. Hlavní akcí je 3. závod Českého poháru v Trail-o 2013, start je v 9:30-10:30, můžete vystartovat kdykoliv v tomto časovém intervalu. Odpoledne se bude konat závod v TempO. I tento závod má opět volný start, v 14:30-15:30.

Vloženou disciplínou bude rychlostní orienťák v o-labyrintu, uměle vytvořeném přímo v centru závodu. Na závodníky čeká zhruba 15 kontrol na mapce v měřítku 1:500. Důležitým faktorem bude rychlost čtení mapy a schopnost orientace v bludišti, když některé vzdálenosti mezi jednotlivými kontrolami budou správnou větví labyrintu pár metrů, ovšem špatně zvolenou trasou mnohonásobně delší. Trať o-labyrintu připravuje Bohouš Hůlka. Začátek tohoto doprovodného závodu bude v 12:30.

Rozpis trojzávodu s podrobnými informacemi.

Invitation in English.

Stránky jednotlivých závodů v ORISu:
3. závod ČP v Trail-o
o-labyrint
TempO

TRAIL-O Klánovice

expand_less